Otsing

Drummer 2.0

AW23 toob põnevaid uudiseid kapuutsi rindel: Drummer kapuuts, mida tunned ja armastad, on saanud uue kujunduse.
Sellel klassikalisel unisex kapuutsil on endiselt sama suurepärane istuvus ja kangas, kuid selle uued esmaklassilised detailid muudavad selle veelgi populaarsemaks. Täiendasime ka kanga viimistlust, pakkudes kaunistuseks veelgi paremat pinda.

VÄIKESED DETAILID, SUUR MÕJU
Drummer on alati olnud populaarne valik tänu oma klassikalisele heale välimusele, keskmisele istuvusele ja kaunistusvalmidusele. Meie AW23 versiooniuuendused viivad Drummer 2.0 uude liigasse esmaklassiliste detailidega, mis muudavad kõik.

Kapuuts on nüüd isevooderdatud, andes sellele rohkem keha ja struktuuri. Ja me oleme välja vahetanud ümmargused sõlmitud nöörid siledate ja lamedate nööride vastu, et välimus oleks viimistletum. Drummer 2.0 on suurepärane valik mõjuvate, eritellimusel kaunistatud kapuutside loomiseks, mis inimestele meeldivad.

SUUREPÄRANE KANGA VIIMISTLUS
Drummer 2.0 abil on muutunud eritellimusel kaunistatud kapuutside loomine, mille üle võite uhkust tunda. Täiendasime selle kaunistamiseks valmis harjatud kapuutsi kanga viimistlust, et pakkuda kaunistuseks veelgi paremat pinda, andes teile ülima väljendusvabaduse.

MITMEKÜLGNE JA JÄTKUSUUTAV
Ükskõik, kas komplekteerite spordimeeskonda, asutate veebipoodi või loote kohandatud kaupu, Drummer 2.0 puhul ei saa te valesti minna. Valmistatud 85% GOTS-sertifikaadiga orgaanilise puuvilla ja 15% taaskasutatud polüestri segust, on see stiili, mugavuse ja jätkusuutlikkuse täiuslik liit.

ESSENTIAALNE UNISEX KAUPUUTSIGA PUSA

Set-in varrukas
Self fabric voodriga kapuuts
Sobiva pusa värviga lamedad nöörid
Õmmeldud nööpaugu aasad
Sees kalasaba kaela teip
Self fabric poolkuu tagakaelas
1×1 soonik varruka- ja allääres
Flatlock pealisõmblus kõigil õmblustel
Kängurutasku tasapinnalise õmblusega

MEDIUM FIT

PÕHI: HARJATUD, 85% PUUVILL – ORGAANILINE RÕNGASKERRATUD KAMMITUD, 15% POLÜESTER – TAASKASUTATUD, KANGAS pestud, 280 G/M²

et